Home Moda Strój do biura
Moda

Strój do biura

Panie w biurach zawsze wyglądają schludnie i elegancko. Nic w tym dziwnego, gdyż w pracy tego typu odpowiedni stój ma bardzo duże znaczenie. Ubranie w biurze powinno bowiem wzbudzać zaufanie i pod żadnym pozorem nie może dawać klientom pretekstów do złośliwych komentarzy. Obowiązkową pozycją w szafie osoby, która rozpoczyna pracę w biurze, powinny być oczywiście koszule.

Z pewnością najlepiej wypadają te w białym kolorze, jednak wiadomo, że osoby o bladej karnacji niekoniecznie muszą w nich dobrze wyglądać. W przypadku bardzo jasnego odcienia skóry doskonale sprawdzą się koszule w pastelowych barwach, na przykład błękitne lub różowe. Idealnym uzupełnieniem do koszuli będzie oczywiście elegancka spódniczka. Ważne jednak, by uważać na jej długość.

Ten element garderoby zdecydowanie nie powinien być zbyt krótki, dlatego warto wybierać modele, które zakrywają kolana. Świetnym rozwiązaniem może więc okazać się modna spódnica ołówkowa. Niektóre kobiety nie przepadają za spódnicami lub po prostu nie prezentują się w nich najlepiej, więc bez obawymogą zakładać do pracy stosowne spodnie. Dobrze sprawdzą się modele z szerszymi nogawkami, najlepiej w ciemnym kolorze.

Należy jednak pamiętać, że do biura nie wypada przychodzić w dżinsach.

Author

Konsol