Home Moda Kapelusze – modne nakrycia głowy
Moda

Kapelusze – modne nakrycia głowy

Okres jesienny to idealny czas na różnego rodzaju nakrycia głowy. W tym sezonie królują nie tylko kapelusze, ale również czapki i berety. Inną opcją na okrycie głowy są wielkie kaptury, które skutecznie ochronią nas przed jesienną szarugą.

Kapelusze to modny dodatek, który uatrakcyjni każdy strój. Szczególnie polecane są te z dużym rondem, które dodają elegancji. Cały czas modna jest fedora.

Można zdecydować się również na nieco luźniejszą wersję w formie kowbojskiego kapelusza. Dla odważnych polecamy kapelusze na kształt czapek dżokejskich. Kapelusze w czarnym kolorze to klasyka, która pasuje do każdego stroju.

culturecafe.pl odbieramy domy odbiór techniczny mieszkań poznań fachowy odbiór domów w poznaniu

Uniwersalne będą również te w odcieniach szarości. Na topie są także okrycia głowy w jesiennych kolorach. Możesz wybrać kapelusz w odcieniach zieleni, brązu lub bordo.

Często czapki przyozdabiane są delikatnymi aplikacjami w postaci łańcuszków, piórek lub tasiemek. Modne kapelusze można nosić zarówno do codziennych stylizacji, jak i tych bardziej eleganckich. Sprawdzą się w wersji luźniejszej oraz formalnej.

Author

Konsol