Motoryzacja

Audi Q3

Niemieckie samochody znane są ze swojej żywotności i precyzji wykonania. Audi AG to koncern, będący jednym z najbardziej rozpoznawalnych producentów aut w Niemczech.

Audi Q3 to samochód typu crossover, a więc łączący w sobie cechy kilku różnych klas. Audi Q3 zostało po raz pierwszy zaprezentowane w 2007 roku na targach motoryzacyjnych w Szanghaju jeszcze jako pojazd koncepcyjny.

Cztery lata później zaprezentowano w tym samym miejscu gotowy do produkcji model. Audi Q3 to jedno z aut, które skutecznie łączy w sobie cechy szybkiego samochodu sportowego, komfortowego pojazdu osobowego i ładowność SUV-a.

Według producenta rozpędza się do 100 km/h w 5,5 s, a prędkość maksymalna to 250 km/h. Estetyka wykonania nadwozia to popis niemieckiej dbałości o szczegóły.

Wyposażone w 19 lub 20-calowe felgi Audi Q3 jest zdobione przez elementy ze szczotkowanego aluminium oraz charakterystyczny, czarny grill o kształcie przypominającym plaster miodu. W 2014 roku zostały zaprezentowane nowe, zmodernizowane wersje Audi Q3.

W nowych modelach przede wszystkim skupiono się na tym, by klienci mogli wybierać spośród większej ilości silników, które zostaną zamontowane w ich samochodzie.

Author

Konsol